LIGA SZKOLNA 2016 - 2017

Sprawozdanie z rozgrywek
Ligi Szkolnej w siatkówce chłopców.

01 i 15 - 02.2017r.

W rywalizacji w pierwszym etapie rozgrywek wzięły udział jedynie trzy spośród pięciu klas, a do etapu rewanżowego zgłosiły się dwie drużyny, które zdeklarowały swój udział w tych rozgrywkach.
W sumie rozegrano 4 pojedynki.

W rywalizacji bezpośredniej pierwszego etapu uzyskano następujące wyniki:

- VB wygrała z VIA 2:1 (25:21, 21:25, 15:5) ;

- VIA przegrała z VIB 0:2 (19:25, 19:25) ;

- VIB wygrała z VB 2:1 (25:20, 22:25, 15:6).

W rundzie rewanżowej rozegrano jeden pojedynek:

- VIB wygrała z VB 2:1 (25:22, 22:25, 15:7).

Wyniki pojedynków podsumowały rywalizację drużynową:

1m.         VIB (23 pkt);

2m.         VB (18 pkt);

Kolejne rozgrywki w ramach Ligi Szkolnej będą dotyczyły koszykówki i rozpoczną się 01.03.2017.

W najbliższą środę (22.02.2017r), zapraszam na zapoznanie się z RUGBY-TAG. Zajęcia odbędą się pod warunkiem zgłoszenia się minimum 6 osób.

Zapraszam i życzę sukcesów.

Wojciech Woźniak

Sprawozdanie podsumowujące rozgrywki w badmintonie
odbywające się w ramach
Ligi Szkolnej klas V i VI

07.12.2016

W rozgrywkach wzięły udział klasy VB, VIA, VIB, VIC rywalizujące o tytuł „Najbardziej Usportowionej  Klasy” w sezonie
2016/2017 owadzono 52 walki a każdy uczestnik rozegrał po 12 pojedynków. Rozgrywki były zacięte a wyniki
Do rundy rewanżowej nie zgłosili się reprezentanci klasy VA, za co otrzymali punkty karne.

Podsumowanie indywidualnych wyników po pierwszym i drugim etapie wygląda następująco:

I etap            II etap             razem

1. Ciemnoczołowski Aleksander         VI B                +94 pkt.          +64           +158

2. Więclewski Kacper                             VI B                +32 pkt.          +19              +51

3. Borowska  Martyna                           VI C                +33 pkt.              0               +33

3. Śnita Oktawian                                               VI C                +23 pkt.            +8               +31

4. Grzelka Adrian                                     V B                 -24 pkt.           -88            -112

5. Szatan Kuba                                          VI C                     0 pkt.           -29              -29

6. Skrynnyk Iwan                                     VI A                -33 pkt.           -10              -43

7. Chrzęst Kamil                                        V B                 -52 pkt.            -88            -140

8. Nowak Kacper                                      VI A                -73 pkt.            -53            -126

W podsumowaniu drużynowym, po obu etapach rozgrywek reprezentanci klas wywalczyli następujące
miejsca dla swoich klas:

I m      VI B    (+209 pkt.) 23 pkt.

II m     VI C    (+35 pkt.)     16 pkt.

III m   VI A    (-169 pkt.)    11 pkt.

IV m   V B     (-252 pkt.)      0 pkt.

tj. 1 lutego zaplanowana jest pierwsza runda rywalizacji międzyklasowej w LIDZE SZKOLNEJ w siatkówce chłopców.

Zapraszam wszystkich chętnych chłopców do przygotowywania się do wspomnianych
rozgrywek już w najbliższą środę od 15.40-17.10.

Życzę owocnej i udanej rywalizacji.

Wojciech Woźniak

Sprawozdanie z  pierwszego etapu rozgrywek
tenisa stołowego w ramach Ligi Szkolnej

19.10.2016

W rozgrywkach wzięły udział wszystkie klasy mające prawo rywalizacji o tytuł „Najbardziej Usportowionej  Klasy w sezonie 2016/2017”. Przeprowadzono 40 walk a każdy uczestnik rozegrał osiem pojedynków. Rozgrywki były zacięte a wyniki nie zawsze do przewidzenia. Każdy zawodnik walczył z dużym zaangażowaniem i nie poddawał meczu. Podsumowanie indywidualnych wyników po pierwszym etapie wygląda następująco:

1. Śnita Oktawian                         reprezentant klasy VI C               +100 pkt.

2. Ciemnoczołowski Aleksander           reprezentant klasy VI B   +71 pkt.

Grala Michał                               reprezentant klasy VI B               +71 pkt.

3. Bełdowski Kacper                     reprezentant klasy VI C               +55 pkt.

4. Michalak Mikołaj                     reprezentant klasy V B                -12 pkt.

5. Skrynnyk Iwan                          reprezentant klasy VI A               -29 pkt.

6. Nowak Kacper                          reprezentant klasy VI A               -39 pkt.

7. Zastrużny Szymon                    reprezentant klasy V B                -40 pkt.

8. Zborowski Oskar                       reprezentant klasy V A                -88 pkt.

9. Federkiewicz Patryk                reprezentant klasy V A                -99 pkt.

W podsumowaniu drużynowym, po pierwszym etapie rozgrywek reprezentanci wywalczyli następujące miejsca dla swoich klas:

I m      VI C    (+155 pkt.)   23 pkt

II m     VI B    (+142 pkt.)   16 pkt

III m   V B     (-52 pkt.)      11 pkt.

IV m   VI A    (-68 pkt.)        6 pkt.

V m    V A     (-187 pkt.)      1 pkt

Za dwa tygodnie, tj. 2 listopada zaplanowana jest runda rewanżowa, zamykająca rozgrywki w tenisie stołowym. Życzę owocnej rywalizacji.

Wojciech Woźniak

LIGA SZKOLNA - archiwum (lata ubiegłe)