Pracę kancelaryjno – biurową sekretariatu szkoły organizuje i koordynuje p. Małgorzata Maćkowska , która prowadzi m. in. ewidencję dzieci oraz księgi uczniów, realizuje zapisy dzieci do klas pierwszych, przygotowuje i wydaje legitymacje uczniowskie, duplikaty świadectw, zaświadczenia itp., obsługuje kserokopiarkę i centralkę telefoniczną. Służy nieocenioną pomocą dzieciom i ich rodzicom we wszystkich drobnych codziennych problemach.

Sekretariat szkoły
przyjmuje interesantów w godz.: 8.00 – 15.00.
Konieczność załatwienia sprawy w innym terminie
prosimy uzgadniać telefonicznie pod nr:
42 215 34 95

Nad wyjątkowo trudną dziedziną gospodarki finansowej szkoły czuwa p. Elżbieta Wojtaszczyk, która m. in. prowadzi rachunkowość szkolną oraz  realizuje wszelkie zobowiązania finansowe szkoły wobec pracowników i instytucji współdziałających ze szkołą.

.

Kierownik gospodarczy, p. Urszula Gołygowska , m. in. kieruje i współpracuje  z zespołem pracowników obsługi, zapewniając sprawność techniczno – eksploatacyjną obiektów szkoły, realizuje część zadań administracyjnych związanych z gospodarowaniem placówką i właściwym wykorzystaniem jej zasobów.

Z obiadów przygotowywanych w szkolnej stołówce korzysta niemal połowa uczniów. Mimo wyjątkowo niskiej ceny (tzw. wsad do kotła w kwocie 4 zł za obiad) są to smaczne dwudaniowe i pełnowartościowe posiłki. Z tego powodu chętnych do korzystania ze stołówki jest znacznie więcej. Sprawną pracę kuchni organizuje p. Monika Ludwisiak, intendent szkoły oraz dwie kucharki. Pani Monika organizuje także i koordynuje akcję dystrybucji mleka, w której uczestniczą niemal wszyscy uczniowie.